Celoroční údržba

Jsme schopni zajistit komplexní služby při údržbě parků a městské zeleně. Při údržbě zahrad nebo parků, zajišťujeme správné naložení s bioodpadem a to štěpkováním a kompostováním.

Údržba veřejných a průmyslových prostor

Pravidelně a dlouhodobě se staráme o interiérovou a exteriérovou zeleň obchodních center, firemních areálů a bytových domů. Stačí vám běžná údržba zeleně, či vyžadujete perfektní servis, aby jste měli výbornou firemní vizitku? Všem umíme vyjít vstříc.

Veřejná zeleň je nedílnou součástí každého města, která plní nejednu funkci. Je tedy zapotřební aby se oni dobře a neustále pečovalo. Nejen že zeleň ve městech a obcích krásně vypadá, ale také nám prospívá mnoha způsoby a my se jí můžeme odvděčit nepřetržitou a hlavně kvalitní péčí. Tuto službu poskytujeme během celého roku, jelikož o zeleň je nutné pečovat v jakémkoliv ročním období, všem klientům poskytujeme individuální a profesionální přístup.

Výsadba stromů a keřů

Provádíme výsadbu nejen v soukromých zahradách ale také v prostředí měst, firemních areálů, parků, podél příjezdových komunikací nebo kolem jezírek a rybníků. Těm kteří nechtějí čekat desetiletí, než se jejich zahrada promění do vysněné podoby nabízíme výsadbu vzrostlých stromů.

Těšit se z vysokých a zdravých stromů a cenného pocitu soukromí se pak můžete téměř na počkání. V závislosti na tvaru koruny, velikosti stromu a místních podmínkách vysazujeme vzrostlé stromy, buď ručně, nebo pomocí jeřábu a speciálních technik. Stromy dodáváme v balech v různých velikostech, druhu a kultivaru.

Kácení stromů

Pokud jste se rozhodli odstranit některé stromy, měli by jste kontaktovat naše pracovníky. Kácení stromů, je náročné a také nebezpečné, neriskujte a raději nechte tuto práci zkušeným profesionálům.