Modelace terénu

Před zahájením jakýkoliv prací se bez srovnání a modelace pozemku prostě neobejdete. Zajišťujeme pro Vás terénní úpravy pozemku, modelaci, navážku materiálu a efektivní srovnání zeminy na daném pozemku. Ke všem klientům přistupujeme individuálně a pozemek upravíme dle přesných požadavků.

Každou zakázku pečlivě konzultujeme na místě budoucích prací. S vhodným řešením vám vždy poradíme. V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte.

Úpravy a rekonstrukce zahrad

Zahradu už máte, ale neplní správně svou funkci? Pak nám svěřte její rekonstrukci.

Postaráme se kompletně o návrh a následnou úpravu. Úpravy zahrad nemusí být nijak náročné ani rozsáhlé, aby byly efektivní. Stačí vědět jak na ně. Ve světě rostlin si poradíme s každou zahradou.

Trávníky

Zakládání trávníků – travní koberce a vysévané trávníky.

Výsev je jednou z možností zakládání trávníků, nejvýraznější výhodou založeni je nižší cena. Nevýhodou jsou vysoké nároky na péči, zejména v počátečních několika týdne po výsevu. Trávník má v prvních týdnech velmi vysoké nároky na zavlažování.

Trávníkový koberec je předem vypěstovaný trávník, který je speciálními stroji odříznut i s potřebným drnem a smotán do rolí. Takto srolované pásy, se dodávají k zákazníkovi a poté se pokládají na předem upravenou zeminu. Výhodou je okamžitý efekt, stav bez mechu, plevelu a chorob, stejnoměrně hustý drn, možnost pokládky během celého roku, celkově nižší náklady na údržbu a možnost zatěžovat trávník za 14 – 20 dnů.

Sportoviště

Přemýšlíte o výstavbě nového sportoviště?

Realizujeme výstavbu víceúčelových hřišť na klíč. Poradíme vám s výběrem lokality a vhodném sportovního povrchu, zajistíme veškeré vybavení sportovišť (sítě, herní prvky, osvětlení, ploty). Zaškolíme Vás jak o hřiště správně pečovat, čímž docílíte lepších herních vlastností a delší životnosti sportoviště.

Závlahové systémy

Základní podmínkou, zdravého krásného trávníků, osázeného rostlinami je dostatek vody. Nejnáročnější na pravidelný a přiměřený přísun srážek jsou zahrady mladé, čerstvě založené. Ekonomickým a efektivním řešením je instalace automatického závlahového systému, který dokáže včas a ve správném množství dodat, Vaší zahradě, potřebnou zálivku.

Jezírka a rybníky

Nabízíme vám realizaci vodních ploch, od malých okrasných jezírek, až po velké koupací a biotopní nádrže. V případě potřeby, jsme schopni pro vás vybudovat i větší rybník.

Poskytujeme také celoroční servis, zahradních jezírek, jako je údržba, čištění, příprava na zimu a na jaro.