O společnosti Dozapo

Působíme na trhu již od roku 1995, zabýváme se celkovým servisem, který zahrada vyžaduje. Jedná se o individuální návrhy pro konkrétní prostory, údržbu, zakládání zeleně veřejných a soukromých prostorů.

Rádi přijímáme výzvy a účastníme se zajímavých projektů. Zákazníkům se snažím vyjít vstříc s jakýmkoliv požadavkem, bez zbytečných časových průtahů.

Dále se zaměřujeme na veškeré zednické práce a stavební úpravy. Počínaje rekonstrukcí bytů a domů, zateplení fasád, omítání stěn nebo obkladačské a malířské práce. Zednické a stavební práce provádíme, nejen podle projektové dokumentace, ale i dle vašich návrhů a požadavků.

Pokud hledáte kvalifikované odborníky, schopné provést kvalitní práci za dobrou cenu, pak jsme tím nejlepším řešením.

Petra Dvořáková

Po prarodičích jsem zdědila chatu s rozsáhlou a neudržovanou zahradou, se kterou jsem nechtěla ztrácet čas. Společnost Dozapo s.r.o. jsem si najala na rekonstrukci zahrady dle mých představ. Veškerá má přání splnili k mé spokojenosti.

Petra Dvořáková
Jaroslav Nový

S firmou Dozapo s.r.o. jsem velice spokojen. Již několikrát jsem využil jejich služeb a vždy jsem byl maximálně spokojen. Ať už se jednalo o pokládku zámkové dlažby či terénní úpravy, odvedená práce byla profesionální a vždy dokončena v termínu. Mohu jen doporučit!

Jaroslav Nový
Veronika Malinová

Firma byla velice ochotná a při vytváření naší zahrady s námi vše prokonzultovali. Velice děkujeme.

Veronika Malinová